Bar kawowy na wesele

Bar kawowy na weselu - zaskocz swoich gości
Bar kawowy na weselu - ciekawy dodatek przyjęcia weselnego

Każda para młoda, przygotowując się na to wyjątkowe wydarzenie jakim jest wesele, ma nadzieję, że znajdzie coś wyjątkowego, co sprawi, że dzień ich ślubu będzie niezapomniany, zarówno dla nich samych, jak i dla gości. Zaskocz swoich gości ulubionymi napojami kawowymi, od latte, przez aromatyczne espresso, po przepięknie podane cappuccino. A to wszystko wykonane na oczach gości przez profesjonalnych baristów na wesele.

Bar kawowy na przyjęcie weselne z pyszną i efektownie zaserwowaną kawą sprawi, że Twoi goście poczują się jak w prawdziwej kawiarni i będą oczarowani możliwością napicia się aromatycznej kawy przygotowanej specjalnie z myślą tylko o nich. Bariści na wesele to gwarancja kawy najwyższej jakości serwowanej przez profesjonalistów. Bar kawowy na przyjęciu weselnym może stanowić zarówno dodatek do obsługi barmańskiej, jak i osobne stanowisko. Coffee bar na wesele może być także świetnym dodatkiem do wystroju sali weselnej. Ponadto usługa baru kawowego na weselu to również możliwość personalizacji podawanych napoi i dostosowania ich do tematyki przyjęcia, czy wizji pary młodej. Od nazywania ich imionami państwa młodych, po zdobienia kaw w postaci inicjałów, bądź innych symboli, które kojarzą się z gospodarzami.

Aromatyczna kawa na Twoim weselu!
Postaw na doświadczonych baristów

Bariści na weselu sprawią, że każda podana kawa będzie wyjątkowa i zadziwi twoich gości. Dodatkowo bar kawowy na weselu zapewni wyjątkową atmosferę, sprzyjającą rozmowom i nawiązywaniu nowych znajomości.

Goście weselni szczególnie zainteresowani tajnikami parzenia najwyższej jakości kawy będą zachwyceni okazją przejścia mini kursu pod okiem baristów na weselu, którzy z chęcią zdradzą im ciekawostki i mity ze świata kawy, a następnie możliwością samodzielnego przygotowania swojego ulubionego napoju.

Wszystko to sprawia, że zdając się doświadczenie profesjonalnych baristów, para młoda może być pewna, że goście zapamiętają przyjęcie na bardzo długo, a bar kawowy na wesele będzie wspominany wiele razy.

W naszej ofercie, poza usługą baru kawowego na wesele znajdują się również oferty na mobilny bar kawowy, barista na targi oraz warsztaty kawowe dla każdego miłośnika kofeiny!

Masz jakieś pytania?
Napisz!
Klauzula informacyjna